Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Ediko wyróżnione jako Turbina Polskiej Gospodarki 2017

Z przyjemnością informujemy, że Gazeta Finansowa wyróżniła MPS Satellite oraz firmę Ediko w ramach Rankingu Turbiny Polskiej Gospodarki 2017.

Wprowadzenie redakcji:

Szanowni Państwo, bez wątpienia każdy, kto choć trochę interesuje się sytuacją rodzimej gospodarki wie, że motorem napędowym naszego rynku jest sektor małych i średnich przedsiębiorstw. To właśnie najmniejsi najprężniej inwestują w swoje biznesy, dążą do nieustannego rozwoju, starają się poprawiać sytuację swoją i swoich pracowników. W cyklicznym projekcie Biznes Raportu „Gazety Finansowej” prezentujemy Państwu listę 150 spółek, które zakwalifikowaliśmy (na postawie wielkości przychodów, jak zawsze odrzucając kryterium zatrudnienia) do grupy małych i średnich. Uszeregowaliśmy je wg wielkości przychodów w 2016 r., a także dynamiki tychże. W raporcie znajdziecie Państwo również wyniki plebiscytu Najlepsze Produkty dla MSP. Na podstawie zbieranych przez redakcję ankiet wyłoniliśmy firmy, które w naszym przekonaniu oferują najmniejszym najatrakcyjniejsze rozwiązania umożliwiające im coraz sprawniejsze działanie. I tym razem macie też Państwo, po analizie wyników finansowych i ofert produktowych, zapoznać się z oceną sek- tora przygotowaną przez ekspertów zajmujących się różnymi dziedzinami gospodarki.

 

Firma Ediko wraz z produktem MPS Satellite została wyróżniona w kategorii Oprogramowanie, co oznacza, że nasza aplikacja staje się interesującym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw z sektora SMB.

Zachęcamy do lektury.

Brak wpisów

Odpowiedz