Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Ediko zaprezentuje Welliot na TRAKO 2019 w Gdańsku

Ediko Sp. z o.o. prezentuje projekt Welliot – rozwiązanie, którego celem jest zastąpienie drukowanych treści papierowych, nowoczesnym i energooszczędnym papierem elektronicznym.

Welliot to nie tylko ekran wykonany w technologii epaper, ale także system operacyjny oraz komputer  opracowany przez inżynierów Ediko Sp. z o.o.. Każdy produkt z asortymentu Welliot, który jest dedykowany branży transportu publicznego, został wyposażony w dedykowaną obudowę, odporną na warunki atmosferyczne – jakże kapryśne w naszym regionie. Dodatkowym atutem jest zintegrowane oświetlenie umożliwiające odczyt informacji przy braku światła dziennego, a także innowacyjny system zasilania.

Rozwój oferty z portfolio Ediko Sp. z o.o. to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się oczekiwania rynku i dotychczasowych klientów biznesowych. Potrzeba zdalnego zarządzania informacją wymaga nie tylko zaawansowanych technologii, ale także kompetentnej obsługi technicznej. Takie doświadczenie pozyskiwane jest w Ediko już od ponad 20 lat dzięki współpracy z największymi i dobrze znanymi producentami sprzętu z kategorii IT, jak np.: HP Inc., Epson, Ricoh, Lexmark czy Samsung Electronics.

Welliot to przyszłość dla informacji pasażerskiej, która zastosowana na przystankach czy dworcach wprowadza nową jakość w przekazywaniu informacji, a także odpowiada na potrzebę wdrażania technologii przyjaznych środowisku.

W dniach 24-27.09.2019 w Gdańsku,
na terenie AMBER EXPO
ODWIEDŹ NAS! HALA D. STOISKO 14.

MIĘDZYNARODOWE TARGI KOLEJOWE
TRAKO 2019

Brak wpisów

Odpowiedz