Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Trochę o dev . ediko

Dołączając do Ediko w roli developera systemów nie staniesz się częścią software house’u, ponieważ nim nie jesteśmy. Chcemy być postrzegani jako integrator systemów oraz procesów biznesowych, a więc staniesz się częścią zespołu, który pracuje nad rozwiązaniami własnymi.

 

Chcemy pracować z ludźmi, którzy chcą „coś” stworzyć, powołać do życia system, który odegra istotną role w konkretnej dziedzinie biznesu. Tworzymy i rozwijamy przede wszystkim rozwiązania B2B, a więc współpraca z nami to praca z popularnymi producentami technologii i know-how.

Kim nie . jesteśmy ?

Nie jesteśmy Facebookiem i aktualnie nie udostępniamy FIFY dla pasjonatów. Nie jesteśmy Googl’em więc warunki w biurze nie są szczytem marzeń tych wymagających. Ale podziwiamy ludzi takich jak S.Jobs – którzy potrafili z wizji stworzyć genialną markę, czy S.Wozniak, którzy z pasji tworzą niesamowite produkty. 

Jeśli potrafisz z koncepcji przejść do produktu i marzysz o tym, aby ten produkt stał się rozpoznawalny i szanowany, myślisz dokładnie tak samo jak my. 

DEV . NetCore

Dlaczego technologie Microsoft? Ponieważ widzimy że podejście giganta jest w trakcie istotnych zmian. .NetCore staje się językiem dostępnym z punktu widzenia kosztów i w końcu kompatybilnym ze środowiskiem LINUX.

kogo . szukamy?

Kariera Developera Systemów.

Witaj w sekcji rekrutacyjnej do zespołu developerów systemowych Ediko.

Chcemy podzielić się z Tobą wizją pracy z nami, która z pozoru wcale nie jest taka oczywista.

Przewijaj stronę, aby przechodzić do następnego ekranu.

Super, że nadal tu jesteś .

Bardzo cenimy czas, który w pracy upływa nam niezwykle szybko. Ze względu na to, że musimy się poznać, aby dokonać właściwego wyboru, poświęcamy czas na stworzenie tej sekcji i liczymy, że poświęcisz nam swój czas na poznanie Ciebie.

Co zrobić, aby z nami współpracować? Jesteśmy w większości mediów społecznościowych – LinkedIn, Facebook, Instagram itp. zaczep kogoś z nas i zadaj pytanie, a jeśli wolisz aplikację metodą klasyczną … przejdź dalej …

DEV . PHP

PHP to w dziedzinie kreowania rozwiązań web'owych chyba najbardziej popularne środowisko. Dostępność, kompatybilność i wszechstronność to główne cechy jakie doceniamy w tym języku programowania.

kogo . szukamy?

szybki . formularz

Tyle tytułem wstępu … zapoznaj się teraz z ofertami pracy jakie zostały wyszczególnione na głównej stronie Kariery Ediko (kliknij tutaj). i wypełnij formularz aplikacji lub napisz do nas, załączając swoje CV na adres praca@ediko.pl.

p.s. W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.