Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Manufaktura Czekolady – miejsce pierwszego Summit MPS

W podwarszawskich Łomiankach tworzone są tabliczki zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. Można wybrać dodatki, a nawet rodzaj ziarna, z którego powstanie smakołyk. – Indywidualne podejście do produktu to również cecha ważna dla usług MPS.

Kilka słów na temat Manufaktury Czekolady – zaczerpnięte z Magazynu kukbuk.pl

Wszystko jest robione ręcznie w niewielkiej pracowni, zgodnie z tradycyjnymi procedurami. Nic dziwnego, właściciele, Krzysztof Stypułkowski oraz Tomasz Sienkiewicz, uczyli się rzemiosła metodą prób i błędów ze starych, klasycznych książek dla czekoladników. Stąd na przykład w ich czekoladzie – w odróżnieniu od dostępnej na rynku – nie znajdziemy masła kakaowego, dzięki czemu ma ona specyficzną, nasyconą konsystencję i intensywny smak. Tak właśnie smakuje PRAWDZIWA, jak podkreślają twórcy, czekolada bez zbędnych ulepszaczy i dodatków.

Prócz tabliczek na oczach odwiedzających Manufakturę Czekolady powstają pralinki i trufle. Odwiedzający również mogą spróbować je wyczarować, uczestnicząc w cyklicznych warsztatach.

Na miejscu można też poczytać o czekoladzie i obejrzeć o niej film – a wszystko to popijając aromatyczną kawę lub gęstą czekoladę.

Mamy nadzieję, że ten nietypowy dobór miejsca pierwszego Summit MPS będzie powodem sukcesu naszego wydarzenia.

Brak wpisów

Odpowiedz