Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Mazowiecki Konwent Informatyków 2018

Już 15 marca 2018 odbędzie się Mazowiecki Konwentu Informatyków. To wydarzenie w którym Ediko, wraz z firmą Epson, zademonstruje najpopularniejsze rozwiązania z dziedziny Managed Print Services dedykowane tym, którzy dbają o środowisko informatyczne w instytucjach publicznych.

Konwent to cykliczne przedsięwzięcie regionalne, które integruje lokalne środowisko informatyków i menedżerów IT wszystkich placówek administracji publicznej. Udział w konwencie stwarza doskonałą okazję do spotkań przedstawicieli władz centralnych i samorządowych. Jest miejscem wymiany doświadczeń i dyskusji o informatyzowaniu sektora publicznego.

Serdecznie zapraszamy do stoiska firmy Ediko i firmy Epson oraz do udziału w prelekcji o „Audycie Środowiska Druku oraz systemach monitorujących drukarki„.

Podczas Konwentu udostępnimy Państwu możliwość bliższego zapoznania się z wyjątkowymi urządzeniami drukującymi marki Epson wyposażonych w unikalną technologię atramentową Precision Core.

Dla wszystkich uczestników konwentu przygotowaliśmy upominki oraz bezpłatne licencje na nasze autorskie rozwiązanie MPS Satellite!

Zapraszamy

Brak wpisów

Odpowiedz