Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

MCS . Managed Content Services

Skanowanie

Digitalizacja

Zarządzanie treścią

Digital Signage

Czym jest MCS?

Managed Content Services – to zaawansowane metody zarządzania treścią. MCS w Ediko postrzegany jest bardzo szeroko – od klasycznych sposobów pozyskiwania cyfrowego dokumentu, po multimedialną prezentację cyfrowej treści.
Porozmawiaj z nami

01 Skanowanie i digitalizacja dokumentów.

Ewolucja usług z zakresu skanowania to oprócz możliwości OCR, również implementacja odpowiednich metatagów dokumentu. Oprogramowanie wspomagające skanowanie ma na celu możliwie automatyczną dystrybucję odpowiednich danych do odpowiednich systemów ERP, CRM czy FK.

02 Zarządzanie treścią

Od momentu pojawienia się pierwszych serwisów internetowych, bardzo dynamicznie rozwija się oprogramowanie CMS – eng.: Content Management Systems. Procesy zarządzania cyfrową treścią, to jeden z istotnych elementów procesów BPO – gdzie specjaliści Ediko realizują, czynności zarządzania i prezentacji danych w serwisach informatycznych. 

03 Digital Signage

Digital Signage – to pojęcie związane z multimedialną prezentacją informacji na zaawansowanych nośnikach obrazu takich jak na przykład ekrany LFD. Doświadczenie Ediko budowane jest we współpracy z firmą Samsung Electronics – jednym z wiodących producentów ekranów LFD.

Proces MCS . digitalizacja

1

Analiza

Określ sposób obiegu dokumentów w Twojej firmie pod kątem funkcjonujących procesów

2

Optymalizacja

Ustal w jakim momencie procesu możliwa jest digitalizacja dokumentów.

3

Dobierz właściwy sprzęt

Dowiedz się jakie rozwiązanie sprzętowe wpłynie na optymalizację czynności w procesach.

4

Software

Zaimplementuj odpowiednie rozwiązanie, które skutecznie usprawni czynności obiegu dokumentów.