Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

MPS . Managed Print Services

Kontrakt Serwisowy MPS
Audyt Środowiska Druku
Produkty MPS

Czym jest MPS?

Managed Print Services – to seria profesjonalnych usług prowadzących do wprowadzenia systematyki zarządzania środowiskiem druku na najwyższym poziomie, dostosowanym do potrzeb użytkownika.
Porozmawiaj z nami

01 W jakim zakresie Ediko Sp. z o.o. oferuje MPS?

Kompleksowość obsługi w zakresie MPS polega na dostarczeniu możliwie najprostszego modelu współpracy w zakresie obsługi drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. W Ediko kwintesencją usługi MPS jest kontrakt serwisowy gdzie w cenie wydruku 1 kopii dokumentu, dostarczane są wszystkie niezbędne do tego elementy.

02 Jakie usługi wchodzą w zakres MPS?

Współpraca z ediko to m.in.:

  • audytu środowiska druku;
  • aktywny monitoring drukarek;
  • doradztwo w zakresie wyposażania środowiska druku;
  • kompleksowy serwis drukarek;
  • rozwiązania z dziedziny skanowania i digitalizacji;
  • rozwiązania z dziedziny wydruku podążającego i poufnego;

03 Jakie korzyści uzyskuje firma dzięki usługom MPS?

Odpowiedź oczywiście jest uzależniona od wielu czynników związanych z profilem firmy, ale najważniejsze to przede wszystkim podniesienie jakości zarządzania drukarkami i dokumentami. Stała i automatyczna inwentaryzacja i kontrola poziomu bezpieczeństwa pozwoli na skoncentrowanie uwagi pracowników na strategicznych celach organizacyjnych zamiast na zadaniach administracyjno-informatycznych.

MPS Satellite, system .MPS

System do monitoringu drukarek pod względem inwentaryzacji sprzętu, liczników druku, materiałów eksploatacyjnych oraz alertów serwisowych.

dowiedz się więcej ...