Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Badanie Środowiskowe MPS.

Ediko Sp. z o.o. oddaje do dyspozycji swoich klientów wyjątkowo ciekawe narzędzie, jakim jest system do wykonywania Badania Środowiskowego MPS. Wspomniane badanie to seria pytań opracowanych przez specjalistów analizujących środowiska druku w firmach zadawanych pracownikom firmy, celem uzyskania informacji zwrotnej z wewnątrz firmy.

Dlaczego warto wykonać badanie?

Podstawowym celem Badania Środowiskowego MPS jest ustalenie jak oceniane jest środowisko druku w firmie przez pracowników tej firmy. Poprzez dystrybucję linku do systemu wszyscy ankietowani odpowiadają na personalizowane pytania w których określają z ilu drukarek w firmie korzystają? ile wydruków produkują? jak oceniają jakość urządzeń? itp.

Czy warto zmienić środowisko druku? 0

Gdzie znajdują się odchylenia od normalnej pracy? 0

Jakich drukarek potrzebują pracownicy firmy? 0

Czy drukarki są właściwie użytkowane? 0

Jak wykonać badanie?

System, który wspomaga Ediko w wykonywaniu audytów i badań środowiskowych, to autorskie rozwiązanie B2B. Zatem usługa ta dedykowana jest wszystkim firmom, które posiadają własną domenę internetową np. @ediko.pl. Po zgłoszeniu chęci wykonania badania w systemie mpsspace.com zostanie założony dedykowany profil korporacyjny w którym użytkownicy posługujący się tym samym aliasem będą mogli wziąć udział w badaniu.

1

Wypełnij Formularz

Zgłoś chęć wykonania badania

2

Stwórz konto

na www.mpsspace.com

3

Wykonaj pierwszą ankietę

samodzielnie

4

Zatwierdź pytania

lub zaproponuj więcej

5

Roześlij zaproszenie

do wybranych pracowników

6

Odbierz raport

statystyka wyników

Zacznij już teraz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]