Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Key Account Manager

Zapraszamy do współpracy w Ediko Sp. z o.o.

Zadania .

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współuczestniczenie w przygotowaniu strategii sprzedaży produktów firmy
  • przygotowanie i realizację planu sprzedaży
  • aktywną sprzedaż produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę
  • definiowanie potrzeb klientów i dbanie o ich satysfakcję
  • negocjacje handlowe i opiekę nad klientem w procesie sprzedaży
  • utrzymanie stałych kontaktów z klientami firmy
  • bieżące raportowanie działań handlowych

Wymgania .

  • min 3 letniego doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku w obszarze B2B
  • dobra znajomości branży automatyki biurowej i/lub IT
  • sukcesów w prowadzeniu negocjacji handlowych i realizacji kontraktów
  • silnego zorientowania na realizację planów sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności planowania pracy własnej
  • zdolności organizacyjnych
  • zdolności analitycznych
  • komunikatywności
  • kreatywności i zorientowania na osiąganie sukcesów
  • pogodnego usposobieni
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy .

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

Ogólne informacje .

Warszawa, dz. Wola

Pełny Etat

Dział Handlowy