Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

O firmie

Poznaj firmę Ediko od najlepszej strony ...

Niezwykle nam miło, że możemy zaprezentować profil firmy Ediko Sp. z o.o. – która od 1988 roku, z powodzeniem dostarcza swoim klientom biznesowym, profesjonalne usługi w zakresie zarządzania środowiskiem druku.

Firma Ediko to przede wszystkim wysoka jakość potwierdzona certyfikatem jakości ISO 9001. To Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami, ale również partner, który dostarczy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie budowy i organizacji środowiska druku.

Specjaliści Ediko pozyskują kompetencje, zdecydowanie wyprzedzając oczekiwania rynku – dzięki czemu skuteczne walczą o pozycję Lidera branży IT oraz wiodącego dostawcy usług MPS w Polsce.

Usługi firmy Ediko zorientowane są przede wszystkim na tematyce Zarządzania Środowiskiem Druku w firmie, ale dynamicznie rosnące oczekiwania klientów stały się inspiracją do rozszerzenia portfolio firmy o rozwiązania informatyczne związane z procesem powstawania dokumentów oraz ich elektronicznym obiegiem w firmie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w zakładce Usługi i Produkty, gdzie precyzyjnie opisywane będą najistotniejsze elementy oferty Ediko.

serwis ediko . pl

zapraszamy do . współpracy

Napisz . do nas

[contact-form-7 404 "Not Found"]