Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

#Alaris, #Digitalizacja, #Kodak, #Skanowanie

Info
Charakterystyka kategorii
Narzędzia digitalizacji dokumentów - skanery i systemy przechwytywania obrazu
Status
Ediko - autoryzowany partner handlowy
Współpraca
Kodak Alaris jest partnerem technologicznym firmy Ediko - wspólnie opracowujemy narzędzia i rozwiązania B2B
Kodak Alaris – Jakość digitalizacji na pierwszym miejscu!

Digitalizacja, Sektor Publiczny, SMB, Usługi

Era digitalizacji #Capture Pro

Przechwytywanie informacji na masową skalę. – To idealne rozwiązanie, które pozwala szybko konwertować duże pliki dokumentów na informacje w formie cyfrowej w dwóch wariantach: kolorowej i czarno-białej lub czarno-białej i w skali szarości, z zachowaniem oryginału w archiwum. Capture Pro z łatwością przechwytuje dane w zakresie indywidualnych potrzeb, jak i wykonuje operacje masowego przetwarzania na skalę całego przedsiębiorstwa w wielu lokalizacjach jednocześnie.

Inteligentna ochrona danych, niezawodna funkcjonalność – Oprogramowanie jest dedykowane firmom, gdzie istnieje szczególna potrzeba indeksowania skanowanych obrazów. Aplikacja ma również funkcję inteligentnej ochrony danych, wykrywania oznaczeń OMR (ankiet) czy rozpoznawania kodów kreskowych, co eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych. Niezawodna funkcjonalność oprogramowania daje także możliwość kontroli jakości przetwarzanych informacji, automatycznie wykrywając szumy i wszelkie nieprawidłowości.

Automatyczne indeksowanie i korekta dokumentów.

Dostępna jest tutaj także innowacyjna funkcja inteligentnego wyboru zadań (Intelligent Job Select), która dokonuje automatycznego indeksowania dokumentów, dobierania najbardziej optymalnych ustawień pod każde zadanie oraz przełączania zadań i profili skanowania, bez udziału operatora. Mając stos dokumentów do zeskanowania, nie musisz ręcznie dobierać indywidualnych parametrów dla nich odpowiednich – Capture Pro zrobi to za Ciebie.

Ponadto programowanie dokonuje automatycznej korekty i walidacji (Intelligent Exception Processing), chroniąc spójność danych i eliminując błędy na wejściu. Wszelkie niekompletne informacje i rubryki są więc z miejsca wykrywane i naprawiane. Inteligentna kontrola jakości (Intelligent Quality Control) z kolei automatycznie wykrywa obrazy wymagające poprawek i optymalizuje je bez ponownego skanowania.

Brak wpisów

Odpowiedz