Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

#Digitalizacja, #Wydruk Podążający

Info
Charakterystyka kategorii
System Wydruku Podążającego i Poufnego
Status
Ediko - autoryzowany partner handlowo-wdrożeniowy
Typ aplikacji
On-Site
Cechy szczególne
- Cyfryzacja dokumentów, - Zarządzanie wydrukiem
OptimiDoc – Digitalizacja i Document Management

Digitalizacja, Sektor Publiczny, SMB, Usługi

Drukowanie jest prostsze i szybsze na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, gdzie wysyłasz swoją pracę.

OptimiDoc to rozwiązanie, które usprawnia pracę z dokumentami biurowymi. Upraszcza i przyspiesza pracę Twoich pracowników. Chroni dokumenty i zmniejsza koszty prowadzenia działalności gospodarczej dzięki narzędziom zabezpieczającym urządzenia wielofunkcyjne i służącym do drukowania, skanowania i kontroli kosztów.

Bezpieczeństwo

OptimiDoc pozwala uwierzytelnić się na urządzeniu za pomocą karty lub kodu PIN, zabezpieczając przed dostępem osób postronnych. Minimalizuje koszt druku i chroni dokumenty przed kradzieżą lub nieuprawnionym kopiowaniem.
Poprzez zarządzanie prawami dostępu można określić prawaużytkownikadokonkretnejfunkcjonalności urządzenia wielofunkcyjnego lub interfejsu WWW.

Skanowanie

Możliwość skanowania dokumentów bezpośrednio przez aplikację na panelu urządzenia wielofunkcyjnego. Następnie dokumenty te mogą być przetwarzane i przechowywane w Twoich repozytoriach. OptimiDoc może poprawić jakość obrazu, konwertować dokument do postaci edytowalnej, rozdzielać dokumenty na podstawie kodów kreskowych i wykonywać wiele innych operacji podczas przetwarzania dokumentów.

Brak wpisów

Odpowiedz