Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

#PaperCut, #Wydruk Podążający

Info
Status
Ediko - autoryzowany partner handlowo-wdrożeniowy
Typ aplikacji
On-Site
Cechy szczególne
- Dystrybucja kolejek druku, - Druk mobilny i BYOD, - Digitalizacja dokumentów, - Reguły drukowania, - Szyfrowanie, - Znaki wodne i podpisy cyfrowe, - Zarządzanie drukarkami 3D
PaperCut – Wydruk Podążający i Mobilny

Digitalizacja, Sektor Publiczny, SMB, Usługi

Pełna widoczność i kontrola nad środowiskiem druku. Wydajne rozwiązanie do zarządzania drukiem, które umożliwia, śledzi, zarządza i zabezpiecza drukowanie, kopiowanie i skanowanie.

Nie ma znaczenia, jakiego rozmiaru jesteś, jakich drukarek używasz lub jaki system operacyjny preferują Twoi użytkownicy – PaperCut MF jest dla Ciebie. Dzieje się tak dlatego, że stosujemy wieloplatformowe, neutralne wobec dostawców podejście do technologii i wsparcia dla urządzeń, aby dostarczyć rozwiązanie do zarządzania drukiem, które po prostu działa.

Oszczędzaj pieniądze i planetę

Raportowanie – PaperCut MF zawiera ponad 80 raportów obsługiwanych jednym kliknięciem, które można przeglądać online, eksportować lub drukować. Raporty dotyczą wszystkich obszarów, od szczegółowych dzienników stron po podsumowania według użytkownika, działu, urządzenia i wpływu na środowisko.
Administratorzy mogą również tworzyć niestandardowe raporty, aby upewnić się, że dostarczają najbardziej użyteczne dane; wszystkie te raporty mogą być wysyłane pocztą elektroniczną do określonych osób zgodnie z regularnym harmonogramem, co eliminuje wszelkie wysiłki podejmowane ręcznie.
Reguły drukowania – Wdrażanie polityki drukowania nie polega tylko na wysyłaniu ludziom wiadomości e-mail z listą zasad, których należy przestrzegać; wspaniała polityka jest zautomatyzowana przez system. Wejdź na stronę PaperCut MF.
Zasady drukowania pozwalają śledzić i kontrolować drukowanie i kopiowanie w oparciu o użytkowników, dział, klasę lub klienta. Rozpocznij lekko sugerując przyjazne dla środowiska opcje drukowania, takie jak druk dwustronny lub w skali szarości, lub dodaj twarde zasady ograniczające zachowanie i zmniejszające ilość odpadów.
Zaawansowane skrypty – Zaawansowane skrypty mogą być wykorzystywane do definiowania i dopracowywania zasad drukowania i kopiowania oraz wspierania organizacji w eliminowaniu odpadów i zmianie zachowań użytkowników.

Brak wpisów

Odpowiedz