Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

#iot, #Smart City, #Welliot City

Info
Status
W sprzedaży od 2019 roku - Oficjalna prezentacja na Międzynarodowych Targach Trako 2019
Cechy szczególne
- Elektroniczny papier, - Zdalna aktualizacja i monitoring, - Energooszczędność
Welliot City – Zdalne zarządzanie rozkładem jazdy

Sektor Publiczny, Systemy Ediko, Usługi

Inspirowani życiem miasta oraz jego problemami stworzyliśmy rozwiązanie oparte na kilku ważnych współcześnie technologiach. Kluczowym elementem jest energooszczędność – wyobraźmy sobie interaktywne ekrany, które działają przez wiele dni, a nawet miesięcy – tylko na baterii. Takimi nośnikami są ekrany oparte na tzw. papierze elektronicznym. Rozpoczęliśmy współpracę z firmą E-ink której ekrany zyskały uznanie w popularnych e-bookach.

Wyobraźmy sobie teraz przystanki komunikacji miejskiej które zamiast rozkładu jazdy na tradycyjnym papierze wyposażone zostaną w ekran – który zaprezentuje zdecydowanie więcej informacji – a co najważniejsze – informacje te będą aktualizowane na żywo! Dzięki ekranom Welliot – nie obsługa przystanku, a także podróżni uzyskają zawsze aktualne informacje dotyczące rozkładu jazdy oraz predykcji – czyli kiedy mogą liczyć na przyjazd pojazdu, który zawiezie ich we właściwe miejsce.

 

Welliot to rozwiązanie kompleksowe tworzone przez zespół inżynierów i programistów firmy Ediko. To nie tylko ekran – ale również zaawansowany komputer wyposażony w wiele istotnych komponentów takich jak: GPS, żyroskop, czy czujniki temperatury i wilgoci. Wszystko to, aby urządzenie mogło być nazywane „Smart”.

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego serwisu internetowego http://welliot.tech – oraz do kontaktu w celu umówienia prezentacji produktów Welliot.

 

Brak wpisów

Odpowiedz