Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

#hardware, #iot, #marki własne, #systemy informatyczne

Info
Dostępność / Etap
Przed sprzedaż / Prototyp
Kategoria
Hardware & Software
Serwis WWW
Welliot

Hardware, Marki własne, Software

Projekt Welliot to odpowiedź na potrzeby naszych klientów – którzy mierzą się ze światowym trendem wszechobecnej digitalizacji. To projekt łączący w sobie technologie związane z budową urządzeń (hardware) oraz łączenia ich w sieć Internetu Rzeczy (eng. IoT – Internet of Things).

Rozpoczęliśmy nową ścieżkę rozwoju Ediko, która wiąże się już nie tylko z wsparciem technicznym utrzymania maszyn, ale również z ich tworzeniem. Prototyp urządzenia promowanego pod flagą Welliot – to ekran wykorzystujący technologię e-ink czyli elektronicznego papieru oraz mikrokomputerów dedykowanych realizacji konkretnych czynności.

Nasz ITT – Ink Time Table – to urządzenie dedykowane branży związanej z transportem miejskim, gdzie pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na optymalizację środków finansowych ponoszonych na zarządzanie papierowymi rozkładami jazdy na przystankach. Automatyzacja tej dziedziny, poprzez wykorzystanie niskoprądowych technologii papieru elektronicznego, umożliwi nie tylko błyskawiczne zarządzanie informacją o rozkładzie jazdy – ale wprowadzi jednocześnie komunikację miejską w erę nowoczesnego przekazu różnych informacji.

Welliot ITT i wszystkie inne produkty z linii Welliot są zarządzane z poziomu nowoczesnych systemów informatycznych umożliwiających zarządzanie treścią wyświetlaną na ekranach. Można zatem powiedzieć, że Ediko dołączy do innowacyjnych firm zajmujących się dziedziną Digital Signage.