Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

MPS . Satellite

Autorskie oprogramowanie do monitoringu i zarządzania drukarkami. System, który gwarantuje poufność informacji i niezależne funkcjonowanie w środowisku informatycznym firmy. Wspomaga procesy inwentaryzacji oraz zarządzania ciągłością pracy drukarek.

#MPS, #MonitoringDrukarek

więcej

SBSS . Samsung Business Sample Services

Rozwiązanie z kategorii BPO integrujące proces biznesowy wypożyczenia urządzenia demo z procesem logistyczno-handlowym. Gwarantuje kontrolę nad jakością udostępnianych do testów urządzeń demo.

więcej . rozwiązań IT

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi rozwiązaniami informatycznymi rekomendowanymi przez Ediko Sp. z o.o.

SaaS.

Ediko Sp. z o.o. posiada wyspecjalizowany zespół RnD, który rozwija autorskie systemy informatyczne, a także posiada kompetencje we wdrażaniu aplikacji związanych z zagadnieaniami MPS, czy MCS. Zapraszamy do zapoznania się z listą najbardziej popularnych rozwiązań wśród klientów Ediko.

Paper . Cut

Polecany przez specjalistów Ediko Sp. z o.o. system do zarządzania polityką wydruku w firmie oraz do obsługi wydruku podążającego i poufnego. System wyposażony został w serię bardzo innowacyjnych możliwości kontroli co, gdzie i jak jest drukowane, a rozszerzenie o funkcjonalność rozliczania kosztów wydruku to wyraźna korzyść dla osób zarządzających firmą.

#MPS, #WydrukPodążający, #MonitoringUżytkownikówDruku

więcej