Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Capture Pro . Software

Kodak Capture Pro - flagowa aplikacja Kodak służąca do skanowania wsadowego, indeksowania oraz zasilania systemów klasy DMS/ECM w wysokiej jakości obrazy odpowiednio nazwane i pogrupowane według wcześniej ustalonego schematu. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji jezykowej.

Zwiększ moc . przetwarzania dokumentów

Przechwytywanie wszędzie wokół – Wersja sieciowa programu Capture Pro Software.

  • Centralnie zarządzaj wieloma stanowiskami do przechwytywania oraz indeksowania znajdującymi się w dowolnym miejscu Twojej sieci
  • Zdalna administracja i monitorowanie skanowania wsadowego
  • Wykorzystaj automatyczne importowanie, łączenie stacji roboczych i wiele innych funkcji

Masz już gotowe pliki? Zaimportuj je – Capture Pro Software w wersji Auto Import

  • Importuj pliki obrazów z urządzeń wielofunkcyjnych i innych źródeł za pośrednictwem folderów sieciowych
  • Korzystaj z tych samych możliwości w zakresie obrazowania, indeksowania i otrzymywanych plików wyjściowych jak w przypadku zeskanowanych obrazów
  • Może działać jako usługa; nie jest potrzebny operator

Wydajność. Zagwarantowana.

Wydajność prosto z pudełka –
Limitowana wersja programu Capture Pro Software

  • Natychmiast nadaj swoim papierowym dokumentom nowe możliwości dzięki oprogramowaniu dostarczanemu z wieloma skanerami firmy Kodak.
  • Łatwe przejście do wydajnego skanowania w jednym wsadzie; aktualizacja do pełnej wersji programu Capture Pro Software to żaden problem
  • Obsługiwane 16 języków interfejsu; 126 języków rozpoznawanych przez OCR; natywne połączenie z platformą SharePoint.

Tylko my i nasi autoryzowani partnerzy oferują podstawowe i zaawansowane usługi, które zapewniają optymalną integrację programu Capture Pro Software firmy Kodak z Twoimi procesami biznesowymi, jak również nieustanną gwarancję wydajności przez cały okres inwestycji. Dzięki usłudze Startup Assistance (Pomoc przy uruchomieniu) Twój zespół od razu może zacząć pracę z pełną wydajnością. Za pomocą usługi Software Assurance (Gwarancja oprogramowania), Twój zespół może zachować wydajność, wykorzystując najnowsze technologie za pomocą aktualizacji oprogramowania, aktualizacji wersji, a także dostępu do wyjątkowych zasobów pomocy technicznej.

team-image

Rozwiązania w zakresie Obrazowania dokumentów firmy Kodak Alaris pozwalają klientom przechwytywać i konsolidować dane ze źródeł cyfrowych i papierowych, automatycznie rozpoznawać ich treść i pozyskiwać na jej podstawie cenną wiedzę oraz przekazywać odpo- wiednie informacje odpowiednim ludziom w odpowiednim czasie. Nasza oferta obejmuje nagradzane skanery i oprogramowanie do skanowania i zarządzania informacjami, poszerzający się zakres profesjonalnych usług oraz wiodącą w branży obsługę klienta i wsparcie techniczne. Firma Kodak Alaris dostarcza swoje systemy i rozwiązania w zakresie automatyzacji procesów biznesowych, ulepszania kontaktów z klientami i umożliwiania podejmowania lepszych decyzji biznesowych zarówno małym biurom, jak i globalnym korporacjom.

Nadaj nowe możliwości swoim dokumentom papierowym!

Dokumentacja papierowa. Wcale nie wychodzi z użycia. Wokół pełno formularzy, dokumentów, rejestrów i wielu innych materiałów papierowych. Mówiąc prościej, program Capture Pro Software firmy Kodak sprawia, że dokumentacja papierowa jest bardziej wydajna poprzez usprawnienie procesu przekształcania dokumentu papierowego na informacje.
Przeprowadzaj szybką wsadową konwersję dokumentów papierowych na wysokiej jakości obrazy. Przechwytuj i indeksuj najważniejsze dane i automatycznie dostarczaj je do baz danych, aplikacji i ludzi. Wysyłaj lepszej jakości informacje do systemów ECM i na platformę Microsoft przy zapewnieniu znaczącej integracji danych w celu usprawnienia przepływu prac i procesów. Od pracy przy jednym komputerze po operacje wysokonakładowe - program Capture Pro Software oferuje doskonałe możliwości w zakresie skalowania w zależności od potrzeb.

Uproszczenie. Automatyzacja. Maksymalizacja.

Automatyczna optymalizacja jakości obrazu.

Funkcja Intelligent Quality Control automatycznie oznacza budzące wątpli- wość obrazy i optymalizuje jakość obrazu bez konieczności ponownego skanowania. Automatyczne ustawienie orientacji, przycinanie i prostowanie przekrzywionych obrazów.

Oszczędzaj czas za pomocą plików wyjściowych z jednego skanowania/skanowania dual-stream

Skanuj raz i uzyskuj obrazy kolorowe/bitonalne lub obraz w skali szarości/ bitonalny. Popraw wydajność OCR stosując czarno-białe obrazy, a kolorowe zachowując dla celów archiwizacji.

Chroń integralność swoich danych dzięki podwójnemu indeksowaniu wprowadzanych danych i zabezpiecz przez błędami przy wprowadzaniu.

Indeksuj szybciej dzięki przeciąganiu i upuszczaniu w OCR
Przyspiesz operacje za pomocą strefowego OCR/MICR, kodów kreskowych 1D i 2D oraz indeksowania nawet 999 pól.

Przetwarzaj ankiety i inne formularze z polami wyboru. Elastyczne wykrywanie znaków dokładnie wykrywa znaki w określonych strefach i zapełnia wynikami odpowiadające im pola do indeksowania.

Przyspiesz interakcje z systemami ECM i platformą SharePoint.

Kompleksowa integracja i pełna łączność z wieloma rozwiązaniami w zakresie systemów ECM, platformy SharePoint i bezpiecznych serwerów FTP. Standardowy interfejs, możliwość importowania konfiguracji indeksu SharePoint bezpośrednio do programu Capture Pro Software, wiele typów kolumn i wiele więcej funkcjonalności.

Automatyczne zaimportuj obrazy dokumentów ze swojej sieci.
Nie ma potrzeby skanowania – stale importuj i przetwarzaj obrazy dokumentów.

Popraw dokładność i wydajność plików wyjściowych.
Wyślij statystyki wsadowe do baz danych.

Zwiększ szybkość i dokładność indeksowania.
Usprawnione przeszukiwanie bazy danych zapewnia również, że przechwycone pola indeksowania są poprawne.

Opcje PDF do wszystkich potrzeb
PDF z możliwością wyszukiwania w tekście, zaszyfrowany/ zabezpieczony PDF, archiwalny PDF, skompresowany PDF, PDF z zakładkami, z szybkim podglądem w internecie i inne.

Program Capture Pro Software firmy Kodak to wszechstronna aplikacja stosowana z powodzeniem w wielu branżach i segmentach rynku, zarówno w jak i rozproszonych środowiskach skanowania.

Case Studies.

Firma usługowa redukuje czas na wprowadzanie danych o 50%

Wstępnie wydrukowane kody kreskowe pacjentów dołączone do każdego rekordu wyeliminowały konieczność ręcznego indeksowania dokumentów przez pracowników służby zdrowia oferujących usługi opieki domowej. W formularzach automatycznie uzupełniane są teraz stosowne dane w tym imię i nazwisko pacjenta, jego numer identyfikacyjny, godzina i powód wizyty i wiele innych informacji.

Organizacja z branży opieki zdrowotnej ogranicza ręczne wprowadzanie danych

Wstępnie wydrukowane kody kreskowe pacjentów dołączone do każdego rekordu wyeliminowały konieczność ręcznego indeksowania dokumentów przez pracowników służby zdrowia oferujących usługi opieki domowej. W formularzach automatycznie uzupełniane są teraz stosowne dane w tym imię i nazwisko pacjenta, jego numer identyfikacyjny, godzina i powód wizyty i wiele innych informacji.

Europejska firma z branży usług finansowych centralizuje konfigurację zadań

Parametry zadań łatwo jest teraz konfigurować, zmieniać i synchronizować na skanerach w całej organizacji. Licencje i instalacje również są obecnie zarządzane centralnie.

Wydział ds. opieki społecznej okręgu bezproblemowo przechwytuje i indeksuje dane z lokalizacji centralnych i rozproszonych

Jeden z okręgów w stanie Nevada gromadzi obecnie dokumenty i kluczowe dane z wielu odległych lokalizacji za pomocą skanerów firmy Kodak i programu Capture Pro Software. Dzięki funkcji automatycznego importu oraz indeksowania przy pomocy kodów kreskowych, pracownicy opieki społecznej mają teraz dostęp do rejestrów za pośrednictwem numeru sprawy, nazwy, numeru identyfikacyjnego i wielu innych kluczowych kryteriów wyszukiwania.