Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Samsung Flip – interaktywny cyfrowy flipchart

Firma Samsung Electronics zaprezentowała na targach CES 2018 nowy cyfrowy produkt – Samsung Flip. Rozwiązanie to wniesie nową jakość na spotkania firmowe, warsztaty i szkolenia, zwiększając koncentrację i zaangażowanie uczestników. Ediko jest jednym z pierwszych dystrybutorów tego rozwiązania na rynku polskim.

Samsung Flip rozszerza możliwości tradycyjnych narzędzi biurowych i wprowadza nową jakość w organizacji spotkań. Dzięki temu urządzeniu, wszyscy uczestnicy spotkania mogą jednocześnie skupić się na pracy nad jednym plikiem, który później zostanie wysłany do nich prosto z cyfrowego flipchartu. Dzięki przenośnemu stojakowi można przekształcić każdą przestrzeń w biurze w salę konferencyjną, co daje dodatkową elastyczność firmom o ograniczonej liczbie pomieszczeń szkoleniowych. Intuicyjny interfejs zaprojektowano specjalnie w taki sposób, by był prosty w użytkowaniu i umożliwiał płynne prowadzenie spotkania oraz skupienie się na przedmiocie spotkania zamiast na robieniu własnych notatek.

***

Ekran Samsung Flip umożliwia jednoczesne zaangażowanie wielu uczestników spotkania, pozwalając im na efektywne dzielenie się swoimi pomysłami. Aż cztery osoby mogą w tym samym czasie wprowadzać treści i dodawać notatki bezpośrednio na ekranie, używając dołączonego pióra lub dowolnego innego przedmiotu. Użytkownicy mogą też personalizować swój styl pisania przez zmianę koloru pióra lub zakreślacza, przez co każda adnotacja będzie wyrazista i doskonale widoczna na ekranie o rozdzielczości UHD. []

 


 

Ediko Sp. z o.o. zgodnie z swoją wizją świadczenia usług MPS i MCS dla biznesu – rozszerza swoją ofertę także o produkty znanych i sprawdzonych producentów systemów audio-wizualnych. Marka Samsung jest w tej dziedzinie niekwestionowanym liderem – a produkty tej marki są również wykorzystywane podczas bieżącej pracy w Ediko Sp. z o.o. – mówi Wiceprezes Ediko Sp. z o.o.

Samsung Flip to narzędzie innowacyjne i wyjątkowo praktyczne dlatego też nie może go zabraknąć w ofercie Ediko:

Zapraszamy do zapoznania się z specyfikacją techniczną produktu oraz z dedykowanym materiałem filmowym – przejdź do zakładki Samsung Flip w Katalogu Produktów.

 

 

Zaznacz jeżeli oczekujesz na prezentację?
Zaznacz jeżeli oczekujesz na ofertę e-mail?
Zaznacz jeżeli chcesz w tej sprawie porozmawiać?[recaptcha size:compact]

 

Tagi:

Brak wpisów

Odpowiedz