Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Summit MPS – Konferencja dedykowana klientom Ediko Sp. z o.o.

Summit MPS – to nowy cykl konferencji dedykowanych firmom zainteresowanym rozszerzeniem swojej wiedzy na temat rynku MPS. Ediko Sp. z o.o. jako organizator tego niesztampowego wydarzenia zaprezentuje nie tylko technologię wiodących i wyróżnianych producentów rozwiązań MPS, ale także zaprosi swoich klientów do unikalnych miejsc w Warszawie.

Ediko Sp. z o.o. jako integrator procesów biznesowych w firmach bardzo dużo czasu i zasobów przeznacza na edukowanie użytkowników w zakresie usług zarządzania drukiem (eng.: Managed Print Services).

Nasi dotychczasowi oraz potencjalni klienci są coraz bardziej wymagający … ale także świadomi konieczności rozwoju w zakresie innowacji. Firmy świadczące kompleksowe usługi MPS – muszą dbać o rozwój swoich usług zdecydowanie bardziej – bowiem klienci wymagają nie tylko wiedzy w zakresie doboru sprzętu, ale także szerokiej wiedzy związanej z systemami informatycznymi podnoszącymi jakość pracy, a także jej bezpieczeństwo.

Summit MPS – to pomysł na cykl konferencji dedykowanych tym, którzy poszukują wiedzy na temat technologii, a jednocześnie rozwiązania dla swoich firm lub instytucji. Jak wykreować idealne – optymalne środowisko druku? To pytanie na które będziemy starali się odpowiedzieć …

Po więcej informacji zapraszamy na www.ediko.pl/pl/summitmps

 

Nie znaleziono wydarzeń

Wróć do listy wydarzeń

Brak wpisów

Odpowiedz