Twój Partner w Zarządzaniu Dokumentami
Społeczność

Galeria zdjęć : edycja nr 1

informacja o planowanym terminie kolejnej edycji już wkrótce

na temat . konferencji

Z zagadnieniem jakim jest Zarządzanie Środowiskiem Druku (eng.: Managed Print Services) związanych jest wiele mitów, ale także możliwości. Nie było by zaawansowanych usług i rozwiązań związanych z MPS gdyby nie rozwijające się dynamicznie firmy serwisowe dążące w kierunku kompetencji integratorskich. Równie istotną rolę odgrywają aspekty technologiczne kreowane przez producentów sprzętu i systemów informatycznych.

Jakie to możliwości? W jakim kierunku podążają liderzy rynku Managed Print Services i jaki to ma wpływ na użytkownika lub usługobiorcę? Wszystkie te kwestie są tematem konferencji Summit MPS.

wizja . idea

Prestiżowe grono uczestników

Zainspirowani światowymi wydarzeniami takimi jak WebSummit chcemy stworzyć naszym klientom unikalną sposobność rozmowy z producentami znanych marek związanych z MPS.

Nowoczesne technologie druku

Wyjątkowo dynamiczny rozwój maszyn drukujących to dla wielu dość poważny problem. Summit MPS to możliwość bliższego kontaktu z najnowocześniejszym sprzętem drukującym.

Połączenie przyjemnego z pożytecznym

Summit MPS to nie tylko miejsce i czas kiedy zyskasz możliwość poznania nowych technologii, ale także sposobność odkrycia unikalnych miejsc gdzie wspólnie stworzymy coś unikalnego i wyjątkowego!

Wideo relacja z pierwszej Edycji Summit MPS 2018 w Warszawie.

Pierwsza edycja SUMMIT MPS powstaje dzięki. :

Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do prawdziwych potrzeb naszych klientów. Dysponujemy aktualną wiedzą i nowoczesnymi narzędziami, które z sukcesem wdrażamy w najbardziej wymagających środowiskach biznesowych.

aktualności na temat . summit mps

  • Nowy cykl szkoleń i webinarów dla klientów i partnerów

    Chcielibyśmy dotrzeć do jak najszerszego grona ludzi pracujących w trybie zdalnym – z intencją poszerzania wiedzy dotyczącej narzędzi informatycznych jakie mogą uprzyjemnić i usprawnić codzienną pracę. W głównym menu naszego serwisu pojawiła się nowa – wyróżniona zakładka – Szkoleni

  • Summit MPS za nami. Relacja z pierwszej edycji konferencji.

    21 i 23 sierpnia w warszawskiej Manufakturze Czekolady odbyła się pierwsza edycja Summit MPS, konferencji poświęconej innowacjom w firmowej strefie druku. Podczas wydarzenia uczestnicy nie tylko dowiedzieli się o najnowszych trendach odnośnie m.in. technologii druku atramentowego czy zarządzania flotą urządze

  • Dziękujemy za udział w Pierwszym Summit MPS

    Zakończyliśmy pierwszy cykl spotkań Summit MPS – dla wszystkich, którzy nie mogli nam w tym czasie towarzyszyć przygotujemy – mamy nadzieję – ciekawą relację wideo. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego kanału na YouTube.

#MPS

Managed Print Services

zobacz

#MCS

Managed Content Services

zobacz

#SaaS

Software as a Service

zobacz

#BPO

Business Process Outsourcing

zobacz

#MPS Satellite

System do Monitorowania Drukarek

Zobacz

#Produkty

Katalog produktów polecanych przez Ediko

Zobacz